První individuální ocenění našeho hráče


V sobotu 11.5. jsme absolvovali další kolo MiniCupu do kterého vstoupil náš tým výrazně ospale. V prvních utkáních jakoby jsme byli stále v pyžamu a postupně se pomaličku se probouzeli. Rychlejšímu probuzení nepřispěla ani krátká dešťová přeháňka a lepších výsledků jsme tedy dosáhli až v samotném závěru a naší útěchou bylo individuální ocenění za nejlepšího střelce.

V úvodním utkání jsme se utkali s týmem Dukly Jižní město a i když se jednalo o pohledný a zajímavý zápas s hratelným soupeřem, my jsme ho všichni prospali a o smolnou branku prohráli. V dalším utkání s regulérní Duklou jsme sice už „svlékli pyžama“, přesto náš výkon nebyl to pravé a v ne příliš pohledném utkání jsme k  našemu úžasu prohráli opět pouze o branku. Ve třetím utkání nás čekal tým Viktorie Žižkov a my jsme očekávali zajímavé a vyrovnané utkání. Bohužel jsme i v tomto utkání jsme stále předváděli ospalý a nevýrazný výkon z předchozích utkání a jen zázrakem jsme prohráli jen o branku (protože trenér soupeře nechal škrtnout jejich poslední poslední branku z důvodu faulu – klobouk dolů a pochavala fair play). V posledních svou utkáních jakoby na hřišti byl jiný tým. Konečně se naše hra trochu podobala tomu, co chceme a co děti učíme, tedy ofenzivní hra, drzost a důraz v osobních soubojích a kvalitní zakončení. Oba soupeře jsme porazili výrazným rozdílem. Sympatickému týmy Vyšehradu jsme nedovolili téměř nic a „nakopávače“ ze Psár jsme pustili pouze k jedné brance. Toto závěrečné tažení nám nakonec stačilo pouze k pátému místu (Psáry někde nasbíraly pár bodíků, které jim stačily ke čtvrtému místu).

S výkony našeho týmu v tomto kole MiniCupu nemůžeme být spokojeni. I když jsme měli v některých utkáních smůlu a dostali i několik smolných branek, naše výkony zůstaly za očekáváním. Každý hráč si vybral minimálně jedno utkání ve kterém hodně zaostal za svýmy standardy 🙁 Jediným pozitivem byla skutečnost, že jsme v každém utkání nastříleli minimálně 3 branky a s výjimkou Adama se trefili všichni. Při vyhlašování výsledků bylo pro nás jako pohlazení vyhlašování nejlepšího střelce naší skupiny, kdy tuto trofej získal Jonáš za 7 vstřelených branek. Jony porazil v této konkurenci o rok starší borce což se v mnoha případech setkalo s velkým obdivem. Musíme uznat, že dojetí panovalo asi nejen u rodičů, ale i u trenérů a Jonášovi v tomto ohledu moc gratulujeme.