Druhé kolo chomutovské MiniLigy


V neděli odpoledne jeli naši nejmladší borci, po nepovedených zápasech A-týmu a dopoledních porážkách žáků v KP,  zachraňovat čest slánského fotbalu do Chomutova. Jelikož zvědavost na výkony našich prcků byla ohromná, dočkal se Marek i „kontroly“ v podobě návštěvy hlavního trenéra 🙂

Od úvodních chvil naši borci prckové vévodili každému utkání, výjimkou snad byl pouze zápas proti Tatranu Kadaň – 1. Do tohoto utkání vstoupil soupeř důrazněji a v prvních minutách naše borce poměrně přehrával, postupně se hra vyrovnávala a nakonec jsme utkání ovládli my. Je třeba ale přiznat, že jsme i tentokrát měli na této akci pořádané pod záštitou OFS Chomutov téměř ty nejlepší hráče ročníku 2013 a v příštích kolech už asi naše nadvláda nebude tak výrazná, neboť se zapojí i další děti – Lukaku, Honza Vicenec, Michal Lacina, Nelča a další.

Každopádně jsme v Chomutově viděli neskutečné finesy v podání Kubáka Brejchy, honičku za Lukášem Rollem, hlášku Alexe “ … nech to na mě, já to zařídím … “ a další. Kluci si vyzkoušeli věci, které se učí na trénincích a musíme říct, že se jim velice dařily. Velký obdiv si zasloužili i od chomutovského trenéra Davida Folwarczneho, který na některé akce Alexe, Kuby či Lukáše koukal s údivem. Svým výkonem za těmito třemi nezaostával ani Hemzík, či Kuča. Hemzík na soupeře platil zejména kvalitní hrou tělem, ale i jeho technické dovednosti nezaostávaly, Kuča sice tentokrát nepředvedl výkon podobný litoměřickému, přesto jeho progrese je ohromná a ve srovnání s naší poslední návštěvou na chomutovském pažitu je to velikánská progrese.