Nedělní vydařené přátelské dvojutkání


V neděli 14.6. jsme na našem hřišti uspořádali přátelské dvoujutkání obou ročníků. Na hřišti se tedy mohli až na omluvenky a „nechodiče“ představit všechny naše děti. Ročník 2013 se utkal se stejně starým soupeřem z Neratovic a ročník 2012 přivítal tým SEKO Louny.

Po poměrně teplém sobotním dopoledni a omluvenkách jsme se obávali jak to děti zvládnou pokud bude stejně teplo jako v sobotu. Nakonec jsme se paradoxně obávali, jestli nám nebude do fotbálků moc pršet.

I když nám do fotbálku nakonec trošku zapršelo, užili jsme si příjemné fotbalové dopoledne dojem z nějž hlavně trenérům trochu pokazila neomluvená neúčast některých dětí (Kočárek a Doležal) a tak jsme byli rádi za celkem 4 střídající děti na čtyřech hřištích 🙁 .

Po velmi náročných utkáních ve Velvarech či Roudnici nás v neděli čekaly poněkud přijatelnější soupeři a z naší strany bylo vidět více pohledných akcí na místo urputných bojů o každý míč. Naši prckové měli více času a prostoru a  si dovolili i různé parádičky jako Zidanovka v provedení Krausika, Kryštofova akce pojď sem kam jdeš a gól, pohledné útočné akce někdy i se zakončením do prázdné branky a další. I když soupeři přijeli ve větším počtu a měli tudíž na střídání více hráčů, projevila se naše kondiční připravenost a vydrželi jsme s nimi držet tempo po celých 90 minut.

Zejména v utkání ročníků 2013 jsme na hřišti dominovali a sestava v čele Kubou, Nelčou, Alexem a Lukym soupeře velmi zaměstnávala. Po nepříliš výrazných výkonech v předchozích utkáních se rozehrál i Honza Vicenec.

Na hřištích ročníků 2012 byly k vidění dva odlišné týmy soupeře, zatímco modrá polovina hrála profesorský fotbal a naše kluky v úvodu výrazně přehrávala, oranžový tým byl výrazněji slabší a zde jednoznačně vládli naši borci. Postupným prostřídáváním některých hráčů jsme těmto dali prostor vyzkoušet si snadné i náročné utkání a chvilkami jsme hru na obou hřištích vyrovnali.

Celkově jsme si i přes dešťové přeháňky toto dvojutkání užili a naše kvality prověřili další dva velice kvalitní týmy, které se snaží hrát fotbal.

Příští víkend nás čekají další dva kvalitní týmy. Zatímco prckové odjíždějí do severočeské metropole – Ústí nad Labem, 2012 přivítají tým, se kterým se utkali na MiniCupu – Viktorku Žižkov.