Vyrovnaný souboj „béček“ na Kladně


V pondělí jsme se jeli zúčastnit dalšího kola okresní fotbalové soutěže, tentokráte na hřiště SK Kladno v Rozdělově. Velmi pěkný opravený tréninkový areál vyzýval ke kvalitnímu klání.

SK Kladno „B“ – SK Slaný „B“  5:7 (branky: 2x Nelča, Alex, Luky K., Míša, Luky R., Honzík)

S trenérem jsme se domluvili na 4×15 minut hrací doby s tím, že oficiálně se započtou dvě patnáctiminutovky. Soupeř měl snad tři čtyřky, tak jsme byli zvědaví, s čím na nás vyrukují.
Náš tým vstoupil do zápasu trochu s ostychem a herní potencí. Jakoby jsme se zase v zápase hledali a nemohli najít naši herní pohodu. Shlukovali jsme se společně se soupeřem do chuchvalců hráčů, nebyli jsme schopní si dát kloudnou přihrávku. Jediný, kdo chtěl tuto nemohoucnost napravit, byl Honzík. S rostoucím počtem minut v zápase však naše hra začala dostávat parametry fotbalu, který chceme a umíme hrát. Začali se rodit velmi pohledné kombinační akce hráčů nebo jsme se prosazovali individuálně. S Pavlem jsme se domluvili (protože nemůže mluvit, pozn. red.), že bude zapisovat kombinační a individuální akce našich hráčů. Z poznámek Pavla:“ Honzík, po zatažení míče kolem čáry, křižná přihrávka na Lukáše R. – a gól. Roll souboj s brankářem, odráží se ke Kulíškovi, který skóruje střelou k tyči. Nelča, krásná střela těsně vedle. Nelča proniká ve středu hřiště mezi obránci a skóruje. Kulíšek vybojoval míč a poslal do běhu přihrávku Alexovi – gól.

Takovýchto poznámek bylo samozřejmě více, ale to by bylo pomalu na román. Další tři patnáctiminutovky jsme odehráli opravdu, tak jak to umíme. Celkově byl zápas z naší strany velmi vydařený, všichni si dali do těla, bojovali, snažili se.

Všem dětem moc děkujeme za předvedený výkon.

 

S pozdravem

Jirka a Pavel