Z Velvar si sice odvážíme pouze 3 body, přesto celkové vítězství


K dalšímu MU jsme sehráli na hřišti velvarského Slovanu s tamními akademiky. Tým Velvar je společně s našimi borci favoritem naší skupiny a tak se zejména od tohoto duelu dalo očekávat vyrovnané utkání. Naše soupiska však utrpěla několik šrámů. První byla již dřívější omluvenka Vojty, následně Ramiho a utkání se nezúčastnil Kuba Kočárek. Po hladké výhře nad týmem Stehelčevsi a porážkou od domácího týmu nakonec rozhodl vyšší počet vstřelených branek o našem celkovém vítězství v tomto kole. A jak se všechno seběhlo?
SK Slaný  vs. Stehelčeves     11 : 0    (branky: Podaný – 5, Vicenec – 2, Kprata, Mazan, Štambera a Hlinovský)
Výsledek jednoznačný, nutno podotknout že soupeř hrál druhý zápas v řadě a neměl možnost střídání kvůli velké marodce. Nicméně jsme soupeře přehráli ve všech ohledech. Všichni si s chutí zastříleli, zejména Marcus byl při chuti ( 5 branek ) . V druhém poločase se díky velké chuti všech hráčů dát branku, trochu zapomnělo na pokyny které hráči dostali o přestávce.

SK Slaný  vs.  Velvary   5 : 10 (branky: Štambera – 2, Mazan. Vicenec a Podaný)
V druhém zápase jsme narazili na domácí, se kterými jsme hlavně první poločas hráli vyrovnané utkání. Vedení a celkovou výhru soupeře zapříčinil náš  herní projev ( většina hráčů chtěla být všude a u všeho ) a také dusné počasí s předchozím zápasem v nohách. Když už to vypadalo na srovnání skóre ve druhém poločase, naděje na lepší výsledek zmařily naše chyby.