Sedm statečných přivezlo z Brandýska 3 body


Při dalším ze série mistrovských utkání jsme zavítali na hřiště v Brandýsku, kde nás kromě týmu domácích čekal ještě tým Velvar. Po celodenním dešti se počasí krátce před zápasy umoudřilo a na zbytek dne nám svítilo sluníčko, což bylo na promočeném trávníku příjemné.

 

FK Slaný – Velvary     13 : 5 Branky : Rami 2, Ondra , Dan 2,  Krpi 3, Marcus 4,  Max

Vstup do prvního zápasu se nám vůbec nepovedl a během 5 minut jsme prohrávali 0 : 3. Poté jsme zvýšenou koncentrací a nasazením začali hrát to co jsme kluků očekávali. Zejména druhý poločas kluci předvedli výborný výkon a kromě dobrých individuálních výkonů byla vidět  i kombinační hra.

 

FK Slaný – Brandýsek    4 : 6  Branky :  Krpi , Dan , Ondra , Marcus

Do druhého zápasu jsme vstoupili dobře a po chvíli jsme vedli 1 : 0.  Po soupeřovu vyrovnání jsme ale začali tahat  za kratší konec a až do stavu 4 : 4  jsme pokaždé srovnali krok. Na odskočení 4 : 6 jsme už ale nestačili zareagovat. Rozhodl vyrovnanější kádr soupeře a  to že měl na střídání dvě celé čtyřky a mi pouze dva hráče. Také se nám v druhém poločase vytratila i jakákoliv kombinace. Přesto byl dojem velice dobrý a v obou zápasech stojí za vyzdvižení výkon Dana, jehož přehled nám zejména v obranné fázi a zakládání útoků hodně pomohl.