Statečný výsledek ve Lhotě

Tak jsme se po několika týdnech vrátili do Lhoty abychom s místními odehráli dvojzápas. Počasí malým fotbalistům přálo a všichni se na zápas těšili.  Radost ze slunného odpoledne nám trochu zkazily nečekané omluvenky na poslední chvíli.

Lhota : SK Slaný     8 : 6  ( 4 : 2 )      branky: Viktor-5 ,   vlastní

První zápas začal ve svižném tempu a sebevědomého soupeře naši hráči zaskočili aktivním pohybem a dvěma brankami. Vedení jsme dlouho neudrželi a soupeř skóre otočil čtyřmi brankami v řadě a od té doby jsme jej už jen doháněli. První poločas nakonec skončil 2 : 4  v náš neprospěch.

Druhý poločas se nám dvakrát povedlo dotáhnou soupeře na rozdíl jedné branky. Díky několika chybám v rozehrávce nám soupeř bohužel vždy opět odskočil a jelikož jsme v závěru neproměnili žádnou z šancí zápas nakonec skončil výhrou domácích 8 : 6. V tomto vyrovnaném zápase se střelecky dařilo zejména Viktorovi, který vstřelil 5 branek a šestá byla vlastní po jeho střele.

Lhota : SK Slaný     11 : 2  ( 8 : 0 )     branky: Martin, Viktor

Druhý zápas byl už úplně o něčem jiném. Projevil se malý počet hráčů na střídačce a větší fyzická vyspělost soupeře ( ročník 2011 ) a také to že soupeř střídal po celých pětkách. Soupeř si vytvořil rozhodující náskok první poločas 8 : 0. Naši se snažili chytit dech a na závěr už někteří sotva pletli  nohama. Z toho také plynula řada našich chyb  . Ve druhém poločase jsme se sice trochu zlepšili a na závěr brankami Martina a Viktora upravili výsledek na konečných 11 : 2 ve prospěch domácích.

Vzhledem k tomu že hráči Lhoty byli většinou ročník 2011 a my měli pouze omezený počet hráčů na střídání, byl zejména první zápas z naší strany velmi dobrý. V prvním zápase bylo k vidění z naší strany pár pěkných kombinací a individuálních průniků zakončených střelou. Škoda že kromě Viktora  neproměnili své šance i ostatní, výsledek mohl ještě lepší.

Hráči  :    Tomáš  Plíva, Jan Mazan , Artěmii Khasanov , Jan Krpata, Ondřej Hrdlička, Martin Kraus, Dan Hlinovský , Viktor Milutinovič