První turnaj roku 2022


V sobotu 8.1.2022 jsme se zúčastnili prvního turnaje v novém roce. Po středečním fotbálku jsme vyrazili do nafukovačky v Kolodějích. Jelikož se podle obsazení turnaje jednalo o turnaj jednodušší, dostali prostor zejména hráči širšího kádru. Bohužel i tentokrát nám do sestavy promluvily faktory, které až tak úplně neovlivníme. Jedna nemoc a bohužel „omluvenka“ v den turnaje. Turnaje jsme se tedy zúčastnili v osmi hráčích.

SK Slaný vs. TJ Slavia Louňovice  2:0 branky :  2x Zápa

SK Slaný vs. SK Zeleneč   1:7  branka:  Jonáš

SK Slaný vs. Spartak Kbely  1:6 branka:  Fanda

SK Slaný vs. Dukla Jižní Město  1:3  branka: Zápa

Náš vstup do turnaje byl skvělý, tým kdysi třetiligových Louňovic jsme po brankách Zápy porazili 2:0 a hlavní úkol – nebýt poslední, byl splněn. Bohužel týmy Zelenče a Kbel byly už nad naše síly a na klukách se výrazně začala projevovat únava a absence dalšího střídajícího hráče. V posledním utkání v sobě kluci našli zbytky sil a v asi nejpovedenějším utkání turnaje sice prohráli 1:3, přesto nad výkonem panovala velká spokojenost.

Z Kolodějí sice odvážíme pouze „bramboru“, je třeba si ale uvědomit, že jsme nebyli v nejsilnější sestavě a to nám do sestavy ještě „hodil vidle“ svou neúčastí Marcus. Přesto musíme říct, že tento turnaj nám hodně dal. Zapojili se do hry kluci jako Ondra Fatka, Vojta Šíma a Fanda a museli to mnohdy vzít i na sebe i když vedle sebe měli zkušenější borce, ti to nemohli sami oběhat.

Stejně jako na každém turnaji se i v Kolodějích našly detaily na kterých musíme pracovat. Co nás dlouhodobě trápí je rychlost zakončení a zakončení ze střední vzdálenosti. Neustále máme hodně rezerv v převzetí míče a následné práci s ním. Na druhou stranu pozitivem bylo celkové nasazení celého týmu.

Závěrem děkujeme všem rodičům za účast a klukům za předvedené výkony.