Trénink okresního výběru


V pondělí 7.2. se uskutečnil na umělé trávě tuchlovické základní školy první trénink okresního výběru U10. SK Slaný reprezentovala hned šestice hráčů. Honzu Hunala, Tomáše Plívu, Marťase, Sama a Adama doplnil i gólman Ondra. Kvůli zranění se nemohli zúčastnit Zápa a Dan. Za relativně příznivého počasí až na závěrečnou chumelenici si kluci zatrénovali s nejlepšími kluky, kteří běhají po okresních pažitek. Tedy s výjimkou SK Kladno. Nutno říct, že se v této konkurenci žádný z nich neztratil. Ba naopak. Výrazně je převyšoval pouze jeden hráč a další dva by v našem týmu patřili k nejlepším. Velkou pravdou ale je skutečnost, že velkou část tohoto výběru naši kluci převyšovali a tudíž patřili k tomu lepšímu, co na tomto tréninku bylo.

V sobotu 12.2. čeká naše borce – Honzu, Marťase a Tomáše Plívu finálový turnaj okresních výběrů Středočeského krajského fotbalového svazu a své zastoupení budeme mít i v realizačním týmu. Tým povede jako kauč Martin Kubát. Věříme, že naši kluci budou dobře reprezentovat slánský fotbal a přispějí tak k dobrému výsledku kladenského výběru na této akci.

Po dohodě s okresním GTM (Grassroots trenérem mládeže) jsme se dohodli na dalším pokračování okresního výběru v podobě pravidelných tréninků. Jak často, kde a v jakém složení je ještě otázkou jednání. Co je jisté, trenéry tohoto výběru by mohli být Marek Novobilský – okresní GTM a Martin Kapusta. Pokud by se tento projekt povedlo nastartovat, nejšikovnější slánští kluci by měli další prostor rozvíjet se vedle nejlepších hráčů na okrese.

Všem našim „reprezentantům“ i jejich rodičům děkujeme za účast a budeme se těšit na příští setkání.

Více informací naleznete i na FB profilu Grassroots OFS Kladno