Zaspaný začátek nakonec ukázal některá individuální fotbalové probuzení.


První zápas – SK Slaný : Slavoj Kladno (4:11)

V první polovině naši kluci byli bez energie, orientace v prostoru, nehlídali si kluky, často chumel i hra našich 3 na jednoho Slavoje. Velký zmatek… Nicméně v druhé půlce se hra zlepšila, najednou se v našich probudila síla a hlavně hlavička… Takže i celkem pěkně kluci tvořili hru odzadu, přihrávky do jízdy po lajně, případná střela na branku nebo lehce mimo, zase obráceně se kluci chystali na soupeře při obraně, opravdu pěkná hra najednou. Do konce prvního zápasu v druhé půli kluci už jen stihli dát 4 góly.

 

Druhý zápas – SK Slaný : TJ Hřebeč (2:4)

Stejné nasazení začalo i v hned hraném zápase s Hřebčí, kdy se naši kluci dostali do vedení 2:0, jenže Hřebeč se probudila a naši kluci to začali mít těžké. Opět jsme ztráceli kontrolu nad balónem a přestali dobíhat ke ztraceným balónům, kluci ztratili koncentraci a po soupeřova vyrovnání už jsme jen odkopaváli míče a přestala se tvořit hra, opět chumel a zmatek na hřišti. Individuálně se dneska jako obránce zvedl Martin Kučera, jeho hra vzadu byla opravdu na úrovni, hodně balónů pod kontrolou, dále spolupráce Kuby Košála s Adamem Myškou byla též několikrát pěkná, samotný Marek Hartl svoji střelou na branku levačkou byla též podívanou, několik individuálně hraných akcí Lukáše Rolla, jakožto brankáře, který přešel hřiště se zakončením, též pěkné. Jaroslav Vrána s Alexem Phao Bam Namem měli též několik pěkných individuálních fotbalových chvilek, které přispěli k lepší hře týmu Slaného.

 

I přes vyšší brankový rozdíl prvního zápasu a menší v druhém zápase, bylo na našich malých sportovcích vidět, že ze hřiště odchází jako spokojení vítězové. A to myslím, že je pro fotbal jako sport, velmi důležitou součástí. Za RT děkuji i všem rodičům, kteří podpořili hru fanděním.