KP a MiniLiga U10


Krajský přebor U11

8.10.2022

Na našem domácím hřišti jsme odehráli 3. kolo KP U11, tedy tři utkání po 30ti minutách. Vzhledem k nemocem a omluvenkám jsme donominovali další hráče, a to Marka H. a Davida. Ti si svými výkony v OFS a velmi dobrým přístupem k tréninkům řekli o nominaci. Bohužel první dva zápasy se nám herně vůbec nepovedli. Zápasy byly odehrány bez důrazu a snahy něco udělat. Kluci s Nelčou byli nějací ospalí, nedůrazní a bez energie. Soupeřům takové kvality jsme dávali plno času na zpracování, přihrávku, střelu, osobní souboje byly bez důrazu. Proti důrazným a rychlým soupeřům je potřeba rychleji reagovat na změny útok, obrana. Docházelo k častému přečíslení po ztrátě míče, protože se naši hráči nevraceli bránit.  Ve třetím zápase jsme se přeci jen zvedli nebo probrali a převedený výkonuž byl už lepší s pěknými akcemi. Musíme více zapracovat  na bránění po ztrátě míče.

SK Slaný – SK Kosmonosy 3:8 (Luky Roll, Vici, Kulíšek)

SK Slaný – FK M. Boleslav 1:12 (Max)

SK Slaný – FK Pšovka Mělník 4:2 (Max, Kulíšek, Luky Roll, Vici)

 

MiniLiga – Roudnice nad Labem

15.10.2022

V neděli 15.10.2022 jsme odehráli další kolo MiniLigy v Roudnici, zakončenou třetím místem. Poslední zápas proti Roudnici rozhodl, že jsme neskončili na prvním místě. Celkově 7 zápasů á 17 min.

SK Slaný – SK Kladno 3:1 (2x Alex Pham, Luky Kubenka)

První zápas a hned derby s týmem, který moc dobře známe. Hráli jsme nebojácně a byla tam od našich borců velká chuť. Kladenský tým hrál hodně tvrdě a vše eskalovalo faulem na Lukyho Rolla. Naštěstí se Luky po chvilce zase vrátil do zápasu a byl v pořádku. Alex dal pěkné dva góly. Třetí gól padl, když se po několika odrazech dostal míč k Lukymu a ten nekompromisně
míč umístil k tyči.

SK Slaný – FK Neratovice-Býškovice 5:3 (2x Vici, Luky Roll, Nelča, Kulíšek)

Další výborný zápas se skvělými akcemi a důrazem získávat míč. Nenechali jsme soupeři prostor k rozehře. Pořád jsme tlačili na soupeře, aby udělal chybu.

SK Slaný – SK Benešov 6:1 (3x Vici, 2x Max, Luky Kubenka)

Zápas byl rozehrán v tempu toho minulého a Benešov na nás zkrátka  neměl. Další pěkný výkon od všech a hattrickem Viciho. Jeho třetí gól byla krásná střela do vinglu. Max dal také pěkné branky a Lukaku svým důrazem dal gól z rohu.

SK Slaný – TJ Sokol Krhanice 2:5 (Nikita, Luky Kubenka)

Bohužel tento zápas nám vůbec nevyšel. Možná únava, ale celý zápas byl bez pohybu. Nebyl nikdo, kdo by výkonem strhnul ostatní. Ke konci se hra trochu zlepšila, ale rozjeté Krhanice už si zápas pohlídali.

SK Slaný – SK Polaban Nymburk 3:3 (2x Luky Roll, Nelča)

Pěkný zápas s kvalitním soupeřem. Zase jsme běhali a bojovali a tato bojovnost nám skoro přinesla výhru. 2 minuty před koncem, Nelča zařadila raketový pohon, dorazila brankáře při rozehře, odebrala mu míč a dala gól do prázdné branky. Bohužel poslední minutu při rohu si Luky Roll smolně srazil míč do vlastní sítě a byla z toho zasloužená remíza.

SK Slaný – SK Roudnice n. L. 0:3

Poslední zápas měl rozhodnout kdo bude vítězem MiniLigy. Až po konci zápasu jsme zjistili, že Roudnice byla poražena Kladnem, takže kdybychom vyhráli, stali bychom se vítězi. Bohužel nebyla na to už síla. Projevilo se, že Roudnice měla více hráčů na střídání. Věděli jsme, že tento soupeř je důrazný, nevynechá žádný souboj. Nedávali nám moc prostoru k založení akce.
Nemůžu říct, že jsme hráli špatně. Jen nebyla síla udělal něco navíc proti kvalitnímu soupeři.

Celou MiniLigu jsme odehráli výborně. Rodiče pěkně fandili a udělali krásnou atmosféru. Mimo Marka si každý dal gól. Každý zápas rozhodl jiný hráč(ka). Marek měl pár pěkných akcí, ale je vidět, že potřebuje více klidu a víc si věřit. To během dalších zápasů určitě přijde.

S pozdravem RT