Roztáčí se i kola okresního přeboru


TJ Unhošť : SK Slaný 11 : 3 ( 7 : 3 ) – branky : Filip , Krpy, Zápa

„Povelikonoční“ týden byl i ve znamení prvního kola soutěží přípravek, kdy ve čtvrtek se představily v jarní části soutěže oba naše týmy. Zatímco ročník 2013 sehrál dvojzápasové kolo, ročník 2012 zajížděl do Unhoště k jedinému utkání.

Ve čtvrtek odpoledne nám počasí během mistrovského utkání v Unhošti přálo ale co nám dělalo starosti byla marodka hráčů. Nakonec jsme měli jednoho na střídání což se na konec ukázalo jako velký handicap, protože část hráčů ještě není adaptována na větší hřiště.

Začali jsme dobře a svižně a díky tomu jsme šli dvakrát do vedení. Soupeř se zdál být naším nástupem zaskočen nicméně po deseti minutách se karta začala obracet. Díky několika nešťastným a slepeným gólům v druhé polovině prvního poločasu jsme tuto část prohráli 7:3 . Ve druhém poločase jsme hru opět vyrovnali ale bohužel jsme řadu akcí nedotáhli do gólového konce.

Nebýt posledních pěti minut, skončil by pravděpodobně zápas poločasovým výsledkem. Ale bohužel jsme na závěr odpadli a čtyřikrát inkasovali.

Zápas nám opět ukázal že máme na čem pracovat, zejména individuální práce s míčem v rychlosti nám dělá problémy. Spousta nepřesností nás pak stojí hodně sil a když připočteme pouze jednoho hráče střídání a některé kluky po nemoci tak není divu že nám docházely síly.

Přesto jsme viděli výborné nasazení zejména v obranné činnosti. Pokud jsme zrychlili, tak kluci ukázali i pár hezkých kombinačnich akcí, vedoucích ke gólovým šancím. Také se projevila lepší fyzička a rychlost soupeře, který působil rozehranějším dojmem na velkém hřišti