2. kolo KP „O pohár předsedy SKFS“ 7. – 12. místo


  1. kolo KP „O pohár předsedy SKFS“ 7. – 12. místo

 

V neděli 28. dubna jsme odehráli druhé kolo ve Švermově na přírodní trávě. Šanci a hlavně zkušenost odehrát MU krajského formátu dostali Kuba Burian a Filip Štreba, hlavně pro jejich dobrou tréninkovou přípravu a velmi kvalitní výkony v okresní soutěži.

Pozn. – u výsledku střelec / (asistence)

 

ČLU Beroun – SK Slaný  3:5 – Vici (Alex), Lukaku (Kuba B.), Vici (Lukaku), Vici (Kulíšek), David (Volfíno)

Od úvodních minut docela vyrovnané utkání. My jsme tentokráte proměnili, co jsme chtěli a potřebovali, hráli jsme naši kombinační hru a nepovolili soupeři více.

SK Slaný – Baník Švermov  2:3 – Volfíno (Vici), Vici (Alex)

Trochu bláznivý zápas, soupeř byl na nás nažhavený a my jsme nebyli schopní tlak zastavit, rozehrát smysluplně míč, dát si rychlou přihrávku v pohybu a hlavně přesně zakončovat. Zakrátko jsme tudíž prohrávali 0:2. Šancí a polo-šancí bylo dostatek, ale my jsme to tahali zbytečně středem hřiště, takže skoro všechny střely byly zblokovány. Vyrovnat se nám sice povedlo, ale soupeř opět zvýšil skóre a Kulíškovo parádní střela, která podle nás byla branková, byla bez povšimnutí soupeřových trenérů zapomenuta. My jsme bohužel byli moc daleko od brány na to, abychom mohli cokoliv reklamovat. No nic, měli jsme přejet soupeře na hřišti vstřelením více gólů a mohl být klid.

SK Slaný – Cembrit Beroun  2:4 Volfíno (Filip), Vici (Volfíno)

Krásný zápas, soupeř opět hrál dlouhé míče na nabíhající útočníky a my měli od úvodu opět problém v pokrývání hráčů i přesto, že jsme klukům vysvětlovali, jak mají hrát a zajišťovat se. Naštěstí jsme se otrkali, dvěma góly snížili skóre a mohlo být pro soupeře i hůře, kdyby bylo pár minut navíc, protože ten se nemohl z našeho tlaku ke konci vzpamatovat. Krásný zápas.

AFK Pečky – SK Slaný  1:6 – Vici (Alex), Činka (David), Kulíšek (Činka), Volfíno (Kulíšek), Alex (Max), Činka (David)

Od začátku jednoznačný zápas.

FA Povltavská – SK Slaný  1:3 – Vici, Alex (Max), Filip (Vici)

Pro nás to mohlo být jednoznačné utkání, šancí plno, avšak opět zbytečná nervozita v nohách a hlavách, zbytečně nepřesná kombinace.

 

Velmi pěkné zápasy, zejména s oběma Berouny.

Rodičům děkujeme moc za podporu!!!

S pozdravem

RT