3. kolo KP „O pohár předsedy SKFS“ 7. – 12. místo


  1. kolo KP „O pohár předsedy SKFS“ 7. – 12. místo

 

V neděli 5. května jsme odehráli další kolo, tentokráte na domácím hřišti. Vzhledem k tomuto faktu jsme udělali širší nominaci na 12 hráčů. Z důvodu dostatečného zápasového vytížení běžně tolik hráčů nenominujeme, ale chtěli jsme, aby se doma fotbalově ukázali i další hráči. Později se toto samozřejmě ukázalo jako kontraproduktivní. Nabádali jsme kluky, aby na domácím hřišti dali do hry ještě něco navíc a konečně prolomily dvě prohry hlavně s Cembritem, na který jsme si věřili. AFK Pečky tentokráte nedorazily z důvodu velké marodky v týmu.

Pozn. – u výsledku střelec / (asistence)

SK Slaný – Baník Švermov 8:3 – Vici (Kuba K.), Vici (Alex), Alex (Vici), Volfíno (Matěj), Alex (Vici), Vici (Alex), Lukaku (Alex), Matěj (Vici)

První zápas a krásný fotbal z naší strany. Kombinace, přechod, individuální akce, souhra hráčů, střelba. Jiné rozestavení a zasloužená výhra.

FA Povltavská – SK Slaný 6:5 – Vici, Vici (Max), Volfíno, Vici, Vici (Alex)

Druhý zápas jsme hráli ze začátku jako opaření, tím, že nás soupeř nenechal chvíli na pokoji. Museli jsme změnit rozestavení hráčů. Soupeř pokaždé vedl, ale my jsme zlepšovali hru, pohyb, rychlost a kombinaci a zaslouženě jsme dotáhli skóre na remízu. Bohužel v závěru jsme neuhlídali jednoho ze střelců předchozích branek a ten se opět nemýlil.

SK Slaný – Cembrit Beroun 0:3

Bohužel ani tentokráte jsme soupeře neporazili, zejména kvůli jeho fyzickému napadání a důrazu ve hře. My jsme si sice pár gólových šancí vytvořili, ale pokud se s takovým soupeřem 100% nepromění, výhra prostě nebude.

ČLU Beroun – SK Slaný  5:5 – Kulíšek (Vici), Max, Kuba B. (Činka), Kuba B. (Kuba K.), David

Poslední zápas jsme rozehráli velice pěkně, v podstatě s přehledem jsme vedli snad do 15. minuty 5:2. Zanedlouho na to jsme se ale nestačili divit, jaké chyby a nedorozumění ve hře jsme schopni vytvořit a dát tím soupeři šanci na srovnání skóre. Tak se stalo a my jsme z vyhraného zápasu udělali totální holomajznu.

AFK Pečky – SK Slaný 0:3 – kontumačně

 

Rodičům děkujeme moc za podporu!!!

S pozdravem

RT